Imieniny:

06.06.2017

Zapraszamy na kolejne warsztaty

Zapraszamy do udziału w warsztatach roboczych związanych z organizacją ruchu w centrum miasta realizowanych w ramach prac nad koncepcja zagospodarowania centrum miasta.

W ramach spotkania dodatkowo przedstawione zostanie zagospodarowanie Małego Targu po uwzględnieniu uwag wskazanych przy konsultacjach z użytkownikami tego obszaru.

Warsztaty będą okazją do wymiany opinii w zakresie zaproponowanych rozwiązań koncepcyjnych dla wskazanego obszaru.

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 czerwca 2017r. o godz. 17:30 w Sali Muzeum Multimedialnego przy ul. Strażackiej 1a w Opolu Lubelskim.
Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Biura Projektowego ARCONEL Sp. z o.o. z Lublina, ekspert ds. zintegrowanego procesu rewitalizacji, ekspert ds. komunikacji i partycypacji
oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Opolu lubelskim.

7 czerwca 2017 o godzinie 17:30 w Sali Muzeum Multimedialnego przy ul. Strażackiej 1a zapraszamy także na kolejne warsztaty robocze w zakresie koncepcji zagospodarowania ścisłego centrum miasta Opola Lubelskiego:

• ul. Nowy Rynek, ul. Piłsudskiego, ul. Kościuszki, ul. Syndykacka, ul. Popijarska
• ul. Stary Rynek, ul. Kościelna, ul. Piekarska, ul. Męczenników Getta, ul. Cicha, „Małpi Gaj” przy ul. Józefowskiej

pozostałe aktualności

 • Specjalna Strefa Rewitalizacji uchwalona

  19/10/2018

  16 października Rada Miejska przyjęła uchwałę wprowadzającą w wyznaczonym obszarze centrum miasta tzw. Specjalną Strefę Rewitalizacji.

 • O krok bliżej do rewitalizacji miasta

  06/09/2018

  Projekt Gminy Opole Lubelskie dotyczący rewitalizacji wybranych obszarów centrum miasta przeszedł pozytywnie etap oceny formalnej wniosków w ramach Działania 13.3 Rewitalizacja obszarów miejskich.

 • Konsultacje - Specjalna Strefa Rewitalizacji

  06/08/2018

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach w sprawie ustanowienia na terenie Gminy Opole Lubelskie Specjalnej Strefy Rewitalizacji na obszarze rewitalizacji.

Zobacz więcej aktualności